SKUP

 

Sprzedaż następuje w momencie podpisania umowy sprzedaży. Osoba Sprzedająca musi być pełnoletnia i posiadać przy sobie dowód osobisty w momencie podpisywania umowy.

 

Gotówka przekazywana jest natychmiast po podpisaniu umowy lub poprzez przelew bankowy na rachunek na wskazany przez Sprzedawcę numer konta bankowego.

 

Firma E-lap zastrzega sobie prawo odmowy sfinalizowania transakcji w przypadku gdy sprzedawany sprzęt budzi wątpliwości co do legalności jego pochodzenia.

 

OFERTA

 

Zamówienia przyjmowane są przez stronę www.e-lap.pl, pocztę elektroniczną, telefonicznie oraz poprzez standardową umowę handlową.

 

W przypadku braku możliwości realizacji złożonego zamówienia, Zamawiający zostaje poinformowany o tym telefonicznie, bądź drogą meilową jednak nie później niż w ciągu 2-3 dni roboczych. W takim przypadku e-lap zwolniony jest z obowiązku realizacji zamówienia lub ustalane jest alternatywne rozwiązanie problemowego zamówienia.

 

Do każdego zamówienia dołączany jest Rachunek, który dostarczany jest do Zamawiającego wraz z zamówionym towarem.

 

Osoba zamawiająca, podająca swoje dane w procesie zamówienia, wyraża zgodę na ich przechowywanie i przetwarzanie zgodnie z obowiązującymi przepisami Ustawy o Ochronie Danych Osobowych. Sklep gwarantuje, że wszystkie uzyskane od Klienta dane będą wykorzystywane jedynie w procesie realizacji zamówienia. Sklep stosuje zasadę poufności i ochrony danych osobowych Klienta zgodnie z zasadami Ustawy o Ochronie Danych Osobowych.

 

Klient składający zamówienie niniejszym oświadcza, że zapoznał się z powyższym Regulaminem, w pełni go rozumie i akceptuje jego treść.

 

Zawartość zakładki "oferta" nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego art. 543.